Box Tops

Help kids dream big
Box Tops are now worth triple.Make a difference
Rollback, Honey Nut Cheerios, Heart Healthy Gluten Free Breakfast Cereal, Family Size, 18.8 oz $4.97
Rollback
20 optionsAvailable in additional 20 options$497current price $4.97More options from $2.97Honey Nut Cheerios, Heart Healthy Gluten Free Breakfast Cereal, Family Size, 18.8 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsShipping arrives tomorrowPickup availableBest seller, Nature Valley Sweet and Salty Nut Granola Bars, Variety Pack, 15 Bars, 18 oz $6.97
Best seller
3 optionsAvailable in additional 3 options$697current price $6.97Options from $6.97 – $50.18Nature Valley Sweet and Salty Nut Granola Bars, Variety Pack, 15 Bars, 18 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsShipping arrives tomorrowPickup availableBest seller, Gushers Gluten Free Tropical and Strawberry Fruit Flavored Snacks (20 Pouches) $7.97
Best seller
2 optionsAvailable in additional 2 options$797current price $7.97Options from $7.97 – $45.43Gushers Gluten Free Tropical and Strawberry Fruit Flavored Snacks (20 Pouches)
Save withDelivery as soon as 33 minsShipping arrives tomorrowPickup availableBest seller, Lucky Charms Gluten Free Cereal with Marshmallows, Kids Breakfast, Family Size, 18.6 oz $4.97
Best seller
4 optionsAvailable in additional 4 options$497current price $4.97More options from $2.97Lucky Charms Gluten Free Cereal with Marshmallows, Kids Breakfast, Family Size, 18.6 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsShipping arrives tomorrowPickup availableBest seller, Fruit by the Foot Gluten Free Fruit Flavored Snacks, Made with Real Fruit Puree (18 Count) $7.97
Best seller
2 optionsAvailable in additional 2 options$797current price $7.97Options from $7.97 – $39.44Fruit by the Foot Gluten Free Fruit Flavored Snacks, Made with Real Fruit Puree (18 Count)
Save withDelivery as soon as 33 minsShipping arrives tomorrowPickup availableNature Valley Crunchy Granola Bars, Oats 'n Honey, 30 Count, 22.35 oz (15 Pouches) $6.97
2 optionsAvailable in additional 2 options$697current price $6.97Options from $6.97 – $20.91Nature Valley Crunchy Granola Bars, Oats 'n Honey, 30 Count, 22.35 oz (15 Pouches)
Save withDelivery as soon as 33 minsShipping arrives tomorrowPickup availableCinnamon Toast Crunch Cereal Treat Bars (16 Bars) $5.97
2 optionsAvailable in additional 2 options$597current price $5.97Options from $5.97 – $32.10Cinnamon Toast Crunch Cereal Treat Bars (16 Bars)
Save withDelivery as soon as 33 minsShipping arrives tomorrowPickup available
Simplify your mornings
Best seller, Betty Crocker Bisquick Pancake and Baking Mix, Original, 40 oz $4.62 11.6 ¢/oz
Best seller
$462current price $4.6211.6 ¢/ozBetty Crocker Bisquick Pancake and Baking Mix, Original, 40 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsShipping arrives tomorrowPickup availableBest seller, Pillsbury Grands! Cinnamon Rolls, with Cinnabon Cinnamon and Original Icing, 5 Count, 17.5 oz $4.47 25.5 ¢/oz
Best seller
$447current price $4.4725.5 ¢/ozPillsbury Grands! Cinnamon Rolls, with Cinnabon Cinnamon and Original Icing, 5 Count, 17.5 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsPickup availablePillsbury Grands Southern Homestyle Buttermilk Refrigerated Biscuit Dough, 8 Count, 16.3 oz $2.97 18.2 ¢/oz
$297current price $2.9718.2 ¢/ozPillsbury Grands Southern Homestyle Buttermilk Refrigerated Biscuit Dough, 8 Count, 16.3 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsPickup availableBest seller, Cocoa Puffs, Chocolate Breakfast Cereal with Whole Grains, Family Size, 18.1 oz $4.97
Best seller
4 optionsAvailable in additional 4 options$497current price $4.97More options from $2.97Cocoa Puffs, Chocolate Breakfast Cereal with Whole Grains, Family Size, 18.1 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsShipping arrives tomorrowPickup availableBest seller, Cinnamon Toast Crunch Breakfast Cereal, Crispy Cinnamon Cereal, Mega Size, 27 oz $5.97
Best seller
9 optionsAvailable in additional 9 options$597current price $5.97More options from $2.97Cinnamon Toast Crunch Breakfast Cereal, Crispy Cinnamon Cereal, Mega Size, 27 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsShipping arrives tomorrowPickup availableBest seller, (6 pack) Betty Crocker Bisquick Pancake and Baking Mix, Original, 20 oz $17.52 14.6 ¢/oz
Best seller
$1752current price $17.5214.6 ¢/oz(6 pack) Betty Crocker Bisquick Pancake and Baking Mix, Original, 20 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsShipping arrives tomorrowPickup availableBetty Crocker Bisquick Pancake and Baking Mix, Original, Large Size, 60 oz $6.77
2 optionsAvailable in additional 2 options$677current price $6.77Betty Crocker Bisquick Pancake and Baking Mix, Original, Large Size, 60 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsShipping arrives tomorrowPickup availableBest seller, Betty Crocker Bisquick Shake 'n Pour, Buttermilk Pancake Mix, 10.6 oz $3.82
Best seller
2 optionsAvailable in additional 2 options$382current price $3.82Betty Crocker Bisquick Shake 'n Pour, Buttermilk Pancake Mix, 10.6 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsPickup availableBetty Crocker Bisquick Pancake and Baking Mix, Cinnamon Toast Crunch, 20 oz $3.52 17.6 ¢/oz
$352current price $3.5217.6 ¢/ozBetty Crocker Bisquick Pancake and Baking Mix, Cinnamon Toast Crunch, 20 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsShipping arrives tomorrowPickup available
Top-of-the-class snacks
Best seller, Chex Mix Traditional Original Recipe Snack Mix, Savory Snack Bag, Family Size, 13.5 oz $3.96
Best seller
3 optionsAvailable in additional 3 options$396current price $3.96Options from $3.96 – $30.10Chex Mix Traditional Original Recipe Snack Mix, Savory Snack Bag, Family Size, 13.5 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsPickup availableRollback, Totino's Pizza Rolls, Triple Meat Pizza Flavored, Frozen Appetizers, 130 Rolls, 63.5 oz $10.67 Was $11.87 16.8 ¢/oz
Rollback
Now$1067current price Now $10.67, Was $11.87$11.8716.8 ¢/ozTotino's Pizza Rolls, Triple Meat Pizza Flavored, Frozen Appetizers, 130 Rolls, 63.5 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsPickup availableRollback, Totino's Pizza Rolls, Combination Pizza Flavored, Frozen Appetizers, 130 Rolls, 63.5 oz $10.67 Was $11.87 16.8 ¢/oz
Rollback
Now$1067current price Now $10.67, Was $11.87$11.8716.8 ¢/ozTotino's Pizza Rolls, Combination Pizza Flavored, Frozen Appetizers, 130 Rolls, 63.5 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsPickup availableGushers Fruit Flavored Snacks, Gluten Free, Variety Pack (20 Count) $7.97 49.8 ¢/oz
$797current price $7.9749.8 ¢/ozGushers Fruit Flavored Snacks, Gluten Free, Variety Pack (20 Count)
Save withDelivery as soon as 33 minsPickup availableGushers Fruit Flavored Snacks, Valentine's Day, Family Pack, 20 Ct, 16 oz $7.97
2 optionsAvailable in additional 2 options$797current price $7.97Options from $7.97 – $45.43Gushers Fruit Flavored Snacks, Valentine's Day, Family Pack, 20 Ct, 16 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsShipping arrives tomorrowPickup availableBest seller, Mott's Soft Baked Apple Filled Bars, Strawberry Flavor Snacks, 5 Count, 6.55 oz $2.97
Best seller
2 optionsAvailable in additional 2 options$297current price $2.97Options from $2.97 – $21.38Mott's Soft Baked Apple Filled Bars, Strawberry Flavor Snacks, 5 Count, 6.55 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsShipping arrives tomorrowPickup availableMott's Soft Baked Apple Filled Bars, Apple Flavor Snacks, 5 Count, 6.55 oz $2.97
3 optionsAvailable in additional 3 options$297current price $2.97Options from $2.97 – $21.38Mott's Soft Baked Apple Filled Bars, Apple Flavor Snacks, 5 Count, 6.55 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsPickup availableMott's Soft Baked Apple Filled Bars, Blueberry Flavor Snacks, 5 Count, 6.55 oz $2.97
2 optionsAvailable in additional 2 options$297current price $2.97Options from $2.97 – $11.88Mott's Soft Baked Apple Filled Bars, Blueberry Flavor Snacks, 5 Count, 6.55 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsPickup availableRollback, Pillsbury Ready to Bake Chocolate Chip Cookie Dough, Makes 24 Cookies, 16 oz $3.47 Was $3.86 21.7 ¢/oz
Rollback
Now$347current price Now $3.47, Was $3.86$3.8621.7 ¢/ozPillsbury Ready to Bake Chocolate Chip Cookie Dough, Makes 24 Cookies, 16 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsPickup availableRollback, Pillsbury Ready to Bake Refrigerated Sugar Cookie Dough, Makes 24 Cookies, 16 oz $3.47 Was $3.86 21.7 ¢/oz
Rollback
Now$347current price Now $3.47, Was $3.86$3.8621.7 ¢/ozPillsbury Ready to Bake Refrigerated Sugar Cookie Dough, Makes 24 Cookies, 16 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsPickup availableRollback, Pillsbury Ready to Bake Refrigerated Cookie Dough, Chocolate Chip, 16 oz $3.47 Was $3.86 21.7 ¢/oz
Rollback
Now$347current price Now $3.47, Was $3.86$3.8621.7 ¢/ozPillsbury Ready to Bake Refrigerated Cookie Dough, Chocolate Chip, 16 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsPickup availableRollback, Pillsbury Ready to Bake Cookie Dough, REESE'S Peanut Butter, Makes 24 Cookies, 16 oz $3.47 Was $3.86 21.7 ¢/oz
Rollback
Now$347current price Now $3.47, Was $3.86$3.8621.7 ¢/ozPillsbury Ready to Bake Cookie Dough, REESE'S Peanut Butter, Makes 24 Cookies, 16 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsPickup availableBest seller, Chex Mix Traditional Original Recipe Snack Mix, Salty Snacks Tub, 20 oz $6.94
Best seller
2 optionsAvailable in additional 2 options$694current price $6.94Options from $6.94 – $26.37Chex Mix Traditional Original Recipe Snack Mix, Salty Snacks Tub, 20 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsShipping arrives tomorrowPickup availableChex Mix Bold Garlic and Herb Snack Mix, Salty Snacks Tub, 20 oz $6.94
2 optionsAvailable in additional 2 options$694current price $6.94Options from $6.94 – $26.37Chex Mix Bold Garlic and Herb Snack Mix, Salty Snacks Tub, 20 oz
Save withShipping arrives tomorrow

Connect your account¹
Smart meal picks
Best seller, Annie's Shells and White Cheddar, Made with Organic Pasta and Real Cheese, 6 oz $1.48 Was $6.12
Best seller
6 optionsAvailable in additional 6 optionsNow$148current price Now $1.48, Was $6.12$6.12Options from $1.48 – $16.87Annie's Shells and White Cheddar, Made with Organic Pasta and Real Cheese, 6 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsPickup availableAnnie's Shells and Real Aged Cheddar, Made with Organic Pasta and Real Cheese, 6 oz $1.48
6 optionsAvailable in additional 6 options$148current price $1.48Options from $1.48 – $16.87Annie's Shells and Real Aged Cheddar, Made with Organic Pasta and Real Cheese, 6 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsPickup availableBest seller, Old El Paso Stand 'N Stuff Bold Nacho Cheese Flavored Taco Shells, 10 Count, 5.4 oz $3.00
Best seller
3 optionsAvailable in additional 3 options$300current price $3.00Options from $3.00 – $30.00Old El Paso Stand 'N Stuff Bold Nacho Cheese Flavored Taco Shells, 10 Count, 5.4 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsPickup availableRollback, Pillsbury Crescent Rolls, Original Refrigerated Canned Pastry Dough, Value 2-Pack, 16 Rolls, 16 oz $4.46 Was $4.96 27.9 ¢/oz
Rollback
Now$446current price Now $4.46, Was $4.96$4.9627.9 ¢/ozPillsbury Crescent Rolls, Original Refrigerated Canned Pastry Dough, Value 2-Pack, 16 Rolls, 16 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsPickup availableTotino's Party Pizza, Triple Cheese, Thin Crust, 14g Protein, 39.2 oz, 4 Count (Frozen) $5.97 15.2 ¢/oz
$597current price $5.9715.2 ¢/ozTotino's Party Pizza, Triple Cheese, Thin Crust, 14g Protein, 39.2 oz, 4 Count (Frozen)
Save withDelivery as soon as 33 minsPickup availablePillsbury Crescent Rolls, Butter Flake Refrigerated Canned Pastry Dough, 8 Rolls, 8 oz $2.97 37.1 ¢/oz
$297current price $2.9737.1 ¢/ozPillsbury Crescent Rolls, Butter Flake Refrigerated Canned Pastry Dough, 8 Rolls, 8 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsPickup availableBest seller, Old El Paso Mild Red Enchilada Sauce, Meal Prep, Value Size, 28 oz $3.97
Best seller
3 optionsAvailable in additional 3 options$397current price $3.97Options from $3.97 – $45.26Old El Paso Mild Red Enchilada Sauce, Meal Prep, Value Size, 28 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsPickup availableBest seller, Old El Paso Stand 'N Stuff Taco Shells, Gluten Free, Meal Prep, 10 Count, 4.7 oz $2.00
Best seller
2 optionsAvailable in additional 2 options$200current price $2.00Old El Paso Stand 'N Stuff Taco Shells, Gluten Free, Meal Prep, 10 Count, 4.7 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsPickup availableBest seller, (4 pack) Old El Paso Mild Red Enchilada Sauce, Meal Prep, 10 oz $8.88
Best seller
$888current price $8.88More options from $2.22(4 pack) Old El Paso Mild Red Enchilada Sauce, Meal Prep, 10 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsShipping arrives tomorrowPickup availableBest seller, (4 pack) Old El Paso Traditional Refried Beans (16 oz Can) $7.88
Best seller
$788current price $7.88More options from $1.97(4 pack) Old El Paso Traditional Refried Beans (16 oz Can)
Save withDelivery as soon as 33 minsShipping arrives tomorrowPickup availableBest seller, Old El Paso Hard and Soft Taco Dinner Kit, Meal Prep, 12 Ct, 11.4 oz $3.53
Best seller
6 optionsAvailable in additional 6 options$353current price $3.53Options from $3.53 – $61.99Old El Paso Hard and Soft Taco Dinner Kit, Meal Prep, 12 Ct, 11.4 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsPickup availableOld El Paso Crunchy Taco Shells, Gluten Free, Meal Prep, 12 Count, 4.6 oz $2.00 43.5 ¢/oz
$200current price $2.0043.5 ¢/ozOld El Paso Crunchy Taco Shells, Gluten Free, Meal Prep, 12 Count, 4.6 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsPickup availableBest seller, (12 pack) Old El Paso Taco Seasoning, Original, Large Size, 6.25 oz. $31.80 Was $43.56
Best seller
3 optionsAvailable in additional 3 optionsNow$3180current price Now $31.80, Was $43.56$43.56More options from $3.63(12 pack) Old El Paso Taco Seasoning, Original, Large Size, 6.25 oz.
Save withShipping arrives Tue, Oct 6(2 pack) Old El Paso Flour Tortillas for Burritos (8 Count) $4.96
$496current price $4.96More options from $2.48(2 pack) Old El Paso Flour Tortillas for Burritos (8 Count)
Save withDelivery as soon as 33 minsPickup availableBest seller, Old El Paso Taco Seasoning Mix, Original Flavor, 1 oz. $0.97 97.0 ¢/oz
Best seller
$097current price $0.9797.0 ¢/ozOld El Paso Taco Seasoning Mix, Original Flavor, 1 oz.
Save withDelivery as soon as 33 minsPickup available
Grade-A savings
Fruit Roll-Ups Fruit Flavored Snacks, Gluten Free Variety Pack (30 Count) $7.97
2 optionsAvailable in additional 2 options$797current price $7.97Fruit Roll-Ups Fruit Flavored Snacks, Gluten Free Variety Pack (30 Count)
Save withDelivery as soon as 33 minsShipping arrives tomorrowPickup availableFruit Roll-Ups Sour Gluten Free Fruit Flavored Snacks, Blue Razzberry, Berry Punch (30 Count) $7.97
3 optionsAvailable in additional 3 options$797current price $7.97Options from $7.97 – $45.43Fruit Roll-Ups Sour Gluten Free Fruit Flavored Snacks, Blue Razzberry, Berry Punch (30 Count)
Save withDelivery as soon as 33 minsShipping arrives tomorrowPickup availableBest seller, Mott's Gluten Free Assorted Fruit Flavored Snacks, Made with Real Fruit Puree (40 Pack) $7.97
Best seller
3 optionsAvailable in additional 3 options$797current price $7.97More options from $3.36Mott's Gluten Free Assorted Fruit Flavored Snacks, Made with Real Fruit Puree (40 Pack)
Save withDelivery as soon as 33 minsShipping arrives tomorrowPickup availableNature Valley Soft Baked PB and J Bars, Peanut Butter and Strawberry Jelly, 5 Ct, 9.75 oz $3.97
3 optionsAvailable in additional 3 options$397current price $3.97Options from $3.97 – $18.51Nature Valley Soft Baked PB and J Bars, Peanut Butter and Strawberry Jelly, 5 Ct, 9.75 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsShipping arrives tomorrowPickup availableNature Valley Soft Baked PB and J Bars, Peanut Butter and Grape Jelly, 5 Bars, 9.75 oz $3.97
2 optionsAvailable in additional 2 options$397current price $3.97Options from $3.97 – $17.87Nature Valley Soft Baked PB and J Bars, Peanut Butter and Grape Jelly, 5 Bars, 9.75 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsShipping arrives tomorrowPickup available(6 pack) Nature Valley Crispy Creamy Wafer Bars, Lemon, Whole Grain, 5 Bars, 6.5 oz $18.31 Was $23.82 46.9 ¢/oz
Now$1831current price Now $18.31, Was $23.82$23.8246.9 ¢/oz(6 pack) Nature Valley Crispy Creamy Wafer Bars, Lemon, Whole Grain, 5 Bars, 6.5 oz
Save withShipping arrives Tue, Oct 6Best seller, Nature Valley Peanut Butter Chocolate Wafer Bar, Baked, 4g Protein, 5 Bars, 6.5 oz $3.97
Best seller
2 optionsAvailable in additional 2 options$397current price $3.97Options from $3.97 – $11.91Nature Valley Peanut Butter Chocolate Wafer Bar, Baked, 4g Protein, 5 Bars, 6.5 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsShipping arrives Tue, Oct 6Pickup availableBest seller, Nature Valley Crispy Creamy Wafer Bars, Strawberry, Whole Grain, 5 Bars, 6.5 oz $3.97
Best seller
6 optionsAvailable in additional 6 options$397current price $3.97Options from $3.97 – $11.91Nature Valley Crispy Creamy Wafer Bars, Strawberry, Whole Grain, 5 Bars, 6.5 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsShipping arrives in 3+ daysPickup availableBest seller, (3 pack) Nature Valley Crispy Creamy Wafer Bars, Strawberry, Whole Grain, 5 Bars, 6.5 oz $11.91
Best seller
$1191current price $11.91More options from $3.97(3 pack) Nature Valley Crispy Creamy Wafer Bars, Strawberry, Whole Grain, 5 Bars, 6.5 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsShipping arrives tomorrowPickup availableNature Valley Soft Baked Breakfast Bars, Blueberry Oat, Morning Snacks, 5 Bars, 8.85 oz $3.97
3 optionsAvailable in additional 3 options$397current price $3.97Options from $3.97 – $11.91Nature Valley Soft Baked Breakfast Bars, Blueberry Oat, Morning Snacks, 5 Bars, 8.85 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsPickup availableBest seller, Nature Valley Protein Chewy Snack Bars, Peanut Butter Dark Chocolate, 5 Bars, 7.1 oz $3.97
Best seller
8 optionsAvailable in additional 8 options$397current price $3.97Options from $3.97 – $42.88Nature Valley Protein Chewy Snack Bars, Peanut Butter Dark Chocolate, 5 Bars, 7.1 oz
Save withDelivery as soon as 33 minsShipping arrives tomorrowPickup available

Walmart aims to show you accurate product information. Manufacturers, suppliers and others provide what you see here, and we have not verified it



